Eşya Depolama

İster ev eşyası depolama, ister ofis eşyası depolama, ister parça eşya depolama olsun, tüm eşya depolama ihtiyaçlarınız için özel, korumalı ve hijyenik depolarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Genellikle yurt dışına çıkış yapan veyahut ev tadilatına girişen kişilerce veya firma ihtiyaçları için kullanılan eşya depolama hizmetimiz ile sizleri "Eşyam ne olacak" derdinden kurtarıyor ve profesyonel bir depolama hizmeti sağlıyoruz. Özel depolarımızda eşyalarınız tüm dış etkenlerden korunmakta, kamera sistemimiz vasıtasıyla 7/24 izlenmekte ve kişiye özel kilitli kutularda sigortalanarak depolanmaktadır.

eşya depolama

Hangi Tür Eşyaları Depoluyoruz?

Ev eşyası, ofis eşyası, parça eşya, fuar ekipmanları yanı sıra yazlık/kışlık eşyalarınız depolanmaktadır. İstanbul ev eşya depolama başta olmak üzere, İzmir ev eşyası depolama alanında da sizlere hizmet sunmaktayız.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları eşyanın kapladığı alana göre değişmekte ve fiyat teklifimiz eşyaların incelenmesi için gönderilen ekspertizce sizlere en uygun şekilde sunulmaktadır.

Eşya depolama hizmetimiz ile ilgili tüm sorularınız için bize telefon numaramız vasıtasıyla ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Ofis Taşıma-Global Nakliyat © All Rights Reserved.2023