25 Şub

Piyano Taşıma

Piyano taşıma zor bir o kadarda ustalık isteyen bir taşıma şeklidir. Piyanonuz bir yerden bir yere nakile karar verirseniz size uzmanlık alanımız olan piyano taşımacılığını zahmetsizce evinize kadar teslim ediyoruz.İstanbul şehir içi ve şehirlerarasınada piyanolarınızı taşıyoruz.Sigorta kapsamında olup türkiyenin önde gelen sigortalarınca teminat altına alınır.Askılı kemerlerle taşınma şekli olup amatör şekilde taşıyan nakliye firmalarından uzak durunuz.Yoksa taşınma esnasında çok sorun yaşayabilirsiniz.

Global evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası piyano taşımacılığı seferleri yaparken çok özen göstermektedir. Piyano nakliyesi hassas ve özenle taşınması gereken bir hassas alettir.Bunun için firmamızın piyano taşıma konusunda usta olan personelleri kemer sistem ile taşıma yapmaktadır.Evinizde aldığımız gibi bütün bölgesini hassas malzemelerle korunaklı bir şekilde paketleyerek İzmire bulunan evinize teslim etmektedir.Piyano hasarlarına karşı geniş teminatlı türkiyenin önde gelen firmalarınca teminat altına almaktayız.Çarmıklı gurubu,sabancı gurubu vs gibi türkiyenin önde gelen holdinglerin piyanolarını taşımaktayız.

Piyano Taşıma Fiyatları,Piyano Taşımacılık fiyatlarını katlara göre,ve piyanonun hacimsel va ağırlık boyutuna göre,ve gideceği semte ve ile göre değişmektedir.Global Evden eve nakliyat şirketini arayarak piyano çizelge tablosunu alabilirsiniz.

Ofis Taşıma-Global Nakliyat © All Rights Reserved.2023