10 Mar

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Firmamız nakliye işlemleri yanı sıra ev eşyası depolama konusunda da sizlere çözümler üretmektedir. Özel depolama alanlarımızda ev eşyalarınızı sorunsuz, temiz ve güvenli bir şekilde depolayabilir, dilediğinizde gelip görebilir ve teslim alabilirsiniz. Uzman kadromuz tarafından evinize gelerek teslim alınan ev eşyalarınız, özel depolama alanlarımızda güvenle ve sigortalı şekilde depolanmaktadır.

Ev Eşyası Depoalama hizmeti alırken nelere dikkat edilmeli?

Sıradan, baraka tarzı nakliyat depolarına kesinlikle güvenmemenizi ve böyle firmalarla çalışmamanızı, aksi taktirde eşyalarınızda çürüme vb. bir çok sıkıntı yaşayacağınızı önemle belirtmek isteriz.  Yine çalışacağınız firmadan Ssk,k3 belgesi kurumsal nakliyat referans çizelgesi,araç ruhsatlarının şirket adine kayıtlı olması vs gibi önemli bilgileri eşya depolama hizmeti almadan önce mutlaka temin edin.

Yüksek standartlarda bulunan depolama alanımızda Ev Eşyası Depolama, Evden Eve Depolama, Eşya Depolama, İstanbul Eşya Depolama hizmetlerimizi Global Nakliyet güvencesiyle alabilirsiniz. 25 yılı aşkın tecrübemiz ile ev eşya depolama servisimizde ilk kriterimiz profosyonel taşıma ve depolama anlayışımızdır. Sorunsuz ve profosyonel taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.İletişim numarası 0532 694 26 92.

Ofis Taşıma-Global Nakliyat © All Rights Reserved.2021