3 Mar

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Kısa veya uzun bir zaman için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, firmamızın depolama hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Eşya Depolarımız, teknolojik sistemlere göre modern yapıda olmakla birlikte, hırsızlık, yangın, doğal felaketler gibi olasılıklara karşı eşyalarınız sigorta kapsamındadır.
Eşyaların yangın olasılığından korunmasına yönelik olarak depolarda çağdaş sisteme uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzenekler bulunmaktadır. Eşya depolarımızın sizlere sunacağı hizmetler sınırlı değildir. Eşyalarınızın son derece güvenli bir şekilde korunması için herşey düşünülmüştür. Herhangi bir durumda eşyalarınıza zarar gelmeden sizleri bu durumlardan kurtarmaya yönelik sistemler bulunmaktadır. Depolama sistemlerinin kusursuz hizmetlerinden yararlanmak isterseniz Global Nakliyat Depolamayı seçebilirsiniz.Sizlere sunulan kusursuz hizmet veren şirketimizin tercih edilmesinde en önemli faktör güvenilir olmasıdır. Son derece teknolojik sistemlere göre kurulmuş olan şirketimize eşyalarınızı güven içerisinde teslim edebilirsiniz. Eşyalarınızın korunmasında ve sizlere teslim edilen zaman içerisinde herhangi bir zarar gelmeden tekrardan teslim almaktasınız. Depolama ihtiyaçlarınızda bizleri tercih ettiğiniz zaman eşyalarınızın bizlere teslim ettiğiniz günki gibi sizlere geri teslimi yapılmaktadır. Herhangi bir dış etkenlerden zarar görmeksizin korunması,ambalajlanması ve barındırılması sizlerin olduğu kadar,bizler içinde önemlidir.

Depolama ihtiyacınız için aylık eşya depolama kira bedeli karşılığında Global Nakliyat Depolama'yı gönül rahatlığıyla arayabilir, eşyalarınızı nakliyesinden ambalajlaması ve depolarımızda barındırılmasından teslimine kadar kusursuz sistemle hizmet veren şirketimize güvenle teslim edebilirsiniz.

 

 

 

Ofis Taşıma-Global Nakliyat © All Rights Reserved.2023