26 Oca

Ege Bölgesine Evden Eve Nakliyat,Ege Bölgesine Ev Taşıma

  • By: admin
  • Evden Eve Nakliyat
  • Ege Bölgesine Evden Eve Nakliyat,Ege Bölgesine Ev Taşıma için yorumlar kapalı

İzmir ve İstanbul Şubelerimizin ortak yürütmüş oldukları çalışma sayesinde İzmir-İstanbul/İstanbul-İzmir arası ve Ege bölgesine taşımalarınız daha ekonomik olarak yapılmaktadır. Küçük parça eşyaların taşınma işleminde maliyetleri düşürmek amacıyla siz müşterilerimize sunulan bir hizmettir. Eşyalarınız adresinizden alınıp gerekli tüm paketleme işlemi yapılır ve maksimum bir hafta içerisinde yeni adresinize teslim edilir. Böylelikle az eşya nakli için sizleri yüksek taşıma maliyetlerinden kurtarmış bulunmaktayız.

Son dönemlerde Ege Bölgesine sürekli seferleri olduğunu iddia eden korsan nakliyeci çoğalmakta. Bu firma/kişilere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde teslim ettiğiniz eşyalarınız zamanında tarafınıza ulaşmaz ve mağdur edilirsiniz.

İstanbul ve İzmir'de olan şubelerimiz ile Ege ve Marmara bölgesinde olan parça eşyalarınız isteğiniz doğrultusunda fazla zaman kaybı olmadan en kısa sürede teslimatını gerçekleştiriyoruz. Kalitemizin en önemli göstergesi referanslarımızdır.

Ayrıca müşterilerimizin firmamız hakkında görüşlerini belirten ziyaretçi sayfasına göz atmanızı ordaki bir çok bilgi ve belge siz değerli müşterilerimize daha çok done sağlıyacaktır.

,

Ofis Taşıma-Global Nakliyat © All Rights Reserved.2021