7 Şub

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

İstanbul'daki en eski ilçelerden biridir. İstanbul?un, sur dışındaki en eski semtlerinden biridir. İstanbul Boğazı?nın Rumeli yakasında, Tophane ile Ortaköy?ün arasındadır.

Beşiktaş evden eve nakliyat.Beşiktaş'ın eski ve yeni sâkinleri arasında yaygın olan ve yazılı kaynaklara da geçmiş bulunan teze göre Beşiktaş adının aslı Beştaş'dır. Bu da Barbaros Hayreddin Paşa'nın gemilerini bağlamak için kıyıya diktirdiği beş taş sütundan gelir. Beştaş adı zamanla Beşiktaş olarak kaldı.

Beşiktaş ilçesi, 23 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler, Abbasağa, Akatlar, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Ortaköy, Muradiye, Nispetiye, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahalleleridir.
Abbasağa evden eve nakliyat, akatlar evden eve nakliyat, arnavutköy evden eve nakliyat, balmumcu evden eve nakliyat, bebek evden eve nakliyat, cihannuma evden eve nakliyat, diikilitaş evden eve nakliyat, etiler evden eve nakliyat, gayrettepe evden eve nakliyat, konaklar evden eve nakliyat, kuruçeşme evden eve nakliyat, kültür mahallesi evden eve nakliyat, levazım sitesi evden eve nakliyat, mecidiye evden eve nakliyat, ortaköy evden eve nakliyat, muradiye evden eve nakliyat, nisbetiye evden eve nakliyat, sinanpaşa evden eve nakliyat, türkali evden eve nakliyat, ulus evden eve nakliyat, vişnezade evden eve nakliyat, yıldız evden eve nakliyat.

Ofis Taşıma-Global Nakliyat © All Rights Reserved.2021